cumulus duze przezroczyste

Miło nam poinformować, że klubowicze posiadający ważną legitymację klubową są uprawnieni do otrzymania rabatu (do 15%) na produkty polskiej marki Cumulus.

Nike Sneakers | Air Jordan 4 University Blue Clothing New Era Bulls Hat

mammut singing rock header

Miło nam poinformować, że zaktualizowane zostały benefity dla członków Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego w sklepach firm Mammut oraz Singing Rock.

adidas superstar damen glitzer silberBest Authentic Sneakers | 『アディダス』に分類された記事一覧

Msza Zaduszkowa w Sokolikach odbędzie się w piątek 31.10.2014 r. o godzinie 18:00.

Adidas footwear | Sneakers Nike Shoes

W sobotę, 18. października, będziemy powtórnie instalowali na symbolicznym cmentarzu pod Osterwą na Słowacji tablicę upamiętniającą naszego kolegę klubowego, Jasia Franczuka. Poprzednia jego tablica umieszczona tam zaginęła kilka lat temu. Prawdopodobnie pękła od naprężeń spowodowanych zmianami temperatury i została usunięta.

Montaż nowej tablicy rozpocznie się około godziny 9 rano. Byłoby miło, gdyby kilka osób z klubu wzięło udział w małej uroczystości połączonej z montażem tablicy. Najwygodniej jest dojechać autem na parking przy przystanku "elektriczki" Popradzkie Pleso i podejść dalej drogą jezdną na cmentarz, 1 godzina marszu. Ekipa zasadnicza jedzie z tablicą już w piątek rano i wraca w niedzielę wieczorem. Możliwe jest załatwienie noclegów w Novej Lesnej, w cenie 9 euro. Więcej informacji można uzyskać u Bogdana Jankowskiego, tel. 693 042 373.

Adidastrace affiliate link | GOLF NIKE SHOES

Członków wszystkich klubów zrzeszonych w Polskim Związku Alpinizmu serdecznie zapraszamy do korzystania z obozowisk taternickich na polanach: Szałasiska i Rogoźniczańskiej!

Więcej informacji: http://pza.org.pl/news.acs?id=2606954

Z taternickim pozdrowieniem,
Komisja Tatrzańska

Gifts for RunnersBest jordan Sneakers | Ανδρικά Nike

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2021

liga

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy