szkolenie lawinoweZapraszamy na tradycyjne już klubowe szkolenie lawinowe, które odbędzie się w dniach 24­-25 stycznia 2015 r. w schronisku „Pod Łabskim” i okolicach. Szkolenie prowadzone będzie przez naszych klubowych instruktorów pod wodzą Marcina Rutkowskiego.

Spotykamy się w sobotę rano przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę o godz. 9:30. Podchodzimy razem do schroniska, po krótkiej przerwie na zakwaterowanie będziemy ćwiczyć posługiwanie się detektorami lawinowymi. Wieczorem wykłady i prezentacje. Niedziela do godzin popołudniowych to dalsze ćwiczenia: współdziałanie w małej grupie podczas akcji na lawinisku. Zalecane wyposażenie: sonda, łopata, detektor, część sprzętu będzie dostępna na miejscu.

 Opłata za szkolenie: 50 zł płatna przelewem na konto klubowe z dopiskiem LAWINY 2015, cena nie obejmuje noclegu (ok. 25 zł od osoby do uregulowania na miejscu), wyżywienie we własnym zakresie.

Kontakt (zgłoszenia) na maila klubowego (temat LAWINY 2015): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie ma charakter szkoleniowo­integracyjny.

Do zobaczenia Pod Łabskim

Zarząd WKW

Wyszukiwarka

Liga Tradowa WKW 2019

LigaTradowa2019 plakat

Dołącz do nas!

cozyskujesz

Nasi partnerzy strategiczni

pza 2017 czarne tr

nasze skaly

fundacja kukuczk